OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: Črenšovci – Odranci

Pred nami je, vsaj kar se naše ekipe tiče gostovanje, dvakrat zapored. Sobotna tekma v Črenšovcih bo tako nova priložnost za dokazovanje, želja po dveh izgubljenih točkah zadnjo nedeljo, pa bo tokrat še toliko večja.

Črenšovci zaenkrat sicer ne blestijo, a so že spomladi v zadnji sezoni dokazali, da se lahko kosajo s popolnoma vsemi ekipami, na nek način so zadnjo sezono tudi odločali o vrhu lige in na nek način naposled o prvaku. Toda to je za obema ekipama. V teku je nova sezona, kadri nekoliko premešani, ostaja pa sosedsko rivalstvo, ki je bilo na tak in drugačen način vselej prisotno.

Cilj naše ekipe je na sobotnem sosedskem gostovanju vsekakor zmaga, saj bi s slednjo nekako upravičili nedeljski remi proti Gradu. Trener Cifer bo imel na voljo vse razpoložljive moči in prav z vsemi aduti krenil po nov komplet točk.

Prepričani smo, da se bo v soboto derbiju odzvalo tudi lepo število obiskovalcev, tudi naših navijačev. Zato še enkrat naj velja vabilo v soboto ob 16.00 v Črenšovce na sosedski obračun. Oba nasprotnika iščeta nove točke, zato naboja ne zelenici vsekakor ne bo manjkalo.

#MI SMO ODRANCI

Pari 7. kroga – 29. in 30.09.18

Gornja Radgona 29.09.18 ob 15.30
Radgona Avto Rajh Ljutomer
Veržej 29.09.18 ob 15.30
Veržej Turnišče
Hotiza 30.09.18 ob 15.30
Hotiza Tromejnik – Kuzma
Grad 30.09.18 ob 15.30
Grad Polana
Črenšovci 29.09.18 ob 15.30
Črenšovci Odranci