OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: Odranci – Polana

Pred nami je še zadnji krog v prvi tretjini letošnje prehodne tretjeligaške sezone 2018/19. Naša ekipa bo prvo tretjino po dveh zaporednih gostovanjih zaključila z domačo tekmo, v kateri bo na domačem stadionu pričakala ekipo Polane.

In če je spomladi zadnje sezone tudi na podlagi rezultatov dvoboj veljal za derbi tudi v rezultatskem smislu, je v tej sezoni v tem trenutku vseeno nekoliko drugače. Naša ekipa zaseda trenutno 2.mesto z 18 točkami, Polana je na 6.mestu, a ima 10 točk manj od varovancev trenerja Cifra. Obe ekipi imata napram lanski sezoni, v kateri sta si vsaka razdelila po zmago, precej premešani igralski zasedbi in obe nova trenerja, Polana že drugega v tej sezoni. A naboj, ki se je med ekipa ustvaril v zadnjih nekaj sezonah, ostaja. Zato je kljub vsemu pričakovati tesen obračun za nov komplet točk.

Kaznovanost zaenkrat nobeni od ekip ne prinaša skrbi. Naša ekipa lovi novo zmago, ki bi jo lahko ob ugodnem razpletu prleškega derbija Veržej-Ljutomer ponesla celo na vrh lestvice. V kadru nasprotne ekipe je nemalo igralcev, ki so s to sezono oblekli dres tako ene, kot druge ekipe (Vori, Žugelj, Aleksander Horvat). Ekipi se dobro poznata tudi izven nogometnih zelenic, a prostora za prijateljstvo na igrišču v nedeljskem popoldnevu, kateremu bo očitno služilo tudi vreme, ne bo.

Zato vabljeni v našo družbo ob 15.30 uri v ŠRC Odranci!!!

#MI SMO ODRANCI

Pari 9.kroga – 13/14.10.18

Veržej 13.10.18 ob 15.30
Veržej Avto Rajh Ljutomer
Hotiza 14.10.18 ob 15.30
Hotiza Radgona
Grad 14.10.18 ob 15.30
Grad Turnišče
Črenšovci 13.10.18 ob 15.30
Črenšovci Tromejnik – Kuzma
Odranci 14.10.18 ob 15.30
Odranci Polana