OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: Turnišče – Odranci

Po polovičnem izkupičku zadnjih dveh domačih tekem našo ekipo ta konec tedna čaka gostovanje. Tokrat nasprotnik, mlada ekipa Turnišča, ki je našo ekipo malce “namučila” v 2.krogu ob koncu avgusta v športnem parku v Odrancih. Takrat je obračun odločil Luka Pihler in našim fantom priigral prve točke na domačem terenu v novi sezoni.

Varovanci trenerja Cifra so po porazu z ekipo Polane prejšnjo nedeljo, čeprav tesno, uspeli ugnati Tromejnik. “Trdo” tekmo sta v našo korist odločila Pihler in Casar. Igra še sicer ni na želenem nivoju, a je tesna zmaga nad ekipo iz Kuzme tudi glede na ugodne rezultate drugih tekem našo ekipo spet vključila v neposledni boj za sam vrh. Tri točke s prejšnje tekme bo potrebno potrditi v nedeljo v Turnišču.

Malce težav v ekipi vendarle je. Z bolečinami se ubadata branilec Suhač in vezist Vok, upamo, da bosta do nedelje nared za igro. Cilj je torej jasen, nove tri točke. Ne pozabite pa dejstva, da v nedeljo žoga s sredine zaradi premika urinih kazalcev štarta eno uro prej, torej ob 14.00!

Vabljeni pomagat naši ekipi do novih točk v Turnišče!

#MI SMO ODRANCI

Pari 11.kroga – 27/28.10.18

Hotiza 28.10.18 ob 14.00
Hotiza Avto Rajh Ljutomer
Veržej 27.10.18 ob 15.00
Veržej Grad
Gornja Radgona 27.10.18 ob 15.00
Radgona Črenšovci
Turnišče 28.10.18 ob 14.00
Turnišče Odranci
Tromejnik 28.10.18 ob 14.00
Tromejnik – Kuzma Polana