OBČINA ODRANCI

PRIJATELJSKE TEKME: Za uvod minimalna zmaga nad Hotizo

Igrišče z umetno travo v Lendavi
Nedelja, 03.02.2019 ob 14.00
50 gledalcev
Sodnik: Kovač Anton (Črenšovci)

 

Postava Odranci:

Prša, Jerebic, Copot, Kalamar, Meznarič, Legen, Horvat P., Kociper N., Čuk, Tompa, Vinkovič

Igrali so še:

Kavaš V., Horvat B., Lebar, Kociper D., Suhač

TRENER: Franc Cifer

ODRANCI – HOTIZA 1:0 (0:0)

Strelec: Vinkovič (83)

 

Po petih dneh uvodnega dela zimskih priprav je naša članska ekipa zadnjo nedeljo opravila s prvo prijateljsko tekmo. Proti ligaškemu nasprotniku Hotizi je bilo bolj od vsega pomembno predvsem dejstvo, da se ekipi malce razbežita in prvič resneje srečata z okrogih usnjem. 50 gledalcev je bilo predvsem skozi drugi polčas obračuna skupaj z igralci dodobro premočenih. Tekma ni ponudila izrazitih priložnosti. Na naši strani je v prvem polčasu najresnejšo zapravil Jerebic, ko je po predložku z leve strani z glavo meril mimo vrat. V nadaljevanju je strel Vinkoviča z leve strani ubranil Farkaš, kar pa mu ni uspelo sredi 83.minute, ko je Vinkovič dobro odmeril strel z leve strani in zatresel mrežo na oddaljenejši vratnici. Omenimo tudi, da sta minute debija v našem dresu dobila tudi oba novinca, Anej Meznarič v prvem polčasu in Blaž Lebar v nadaljevanju. Trener Cifer v tem prijateljskem obračunu ni mogel računati na nekatera imena. Tekmo so zaradi bolezni in drugih odsotnosti izpustili Sreš, Vok in Pihler. Naslednja prijateljska tekma naše ekipe sledi že to soboto, ko se bodo pomerili z ekipo Križevcev. Kraj igranja je zaenkrat igrišče z umetno travo v M.Soboti, a če bo vreme prizanesljivo, bo tekma morebiti na pomožnem igrišču v ŠRC Odranci, kar bomo pravočasno sporočili. Ekipa medtem nadaljuje s pripravami na spomladanski del sezone.

D.Č.