OBČINA ODRANCI

PRIJATELJSKE TEKME: 5 golov v mreži Križevcev

Igrišče z umetno travo v M.Soboti

Sobota, 09.02.2019 ob 16.00

Gledalcev: 30

 

Postava Odranci:
Prša, Kalamar, Suhač, Meznarič, Copot, Legen, Kociper N., Horvat P., Tompa, Kociper D., Lebar
Igrali so še:
Kavaš V., Horvat B., Vinkovič, Vok, Čuk, Pihler
TRENER: Franc Cifer

 

ODRANCI – KRIŽEVCI 5:0 (1:0)

Strelci: Tompa (12), Vinkovič (56,70), Pihler (63-11m), Kociper N. (74)

Varovanci trenerja Franca Cifra so včeraj v popoldanskih urah opravili z drugo prijateljsko tekmo v okviru tokratnih zimskih priprav. Član Pomurske lige, ekipe Križevcev, je morala 5 krat po žogo v svojo mrežo, ob dejstvu, da je še kar nekaj sila zrelih priložnosti naše ekipe ostalo neizkoriščenih. Prvih 45 minut je cca. 30 gledalcev postreglo z enim zadetkom. Mrežo gostov je sredi 12.minute zatresel Tompa. V prvem delu igre se je v kar nekaj lepih situacijah znašel tudi mladi Denis Kociper, Lebar pa je stresel tudi okvir gola. Naša ekipa je predvsem v prvem polčasu veliko kombinirala po levi strani, kjer je bil tokrat precej dejaven novinec Meznarič. V nadaljevanju je trener Cifer ponudil minute za igro tudi novincem in nadaljevanje je prineslo še štiri zadetke v mreži gostov. Dvakrat je bil uspešen Vinkovič, po enkrat pa Kociper Nino in Pihler iz 11m po prekršku nad Lebarjem. Odsotna na tokratnem prijateljskem obračunu, s katerim je naša ekipa opravila precej solidno, sta bila Jerebic in Sreš

Aljaž Casar odhaja k murinim mladincem …

Te dni se je v klubu zgodila še ena kadrovska sprememba. Aljaž Casar se je namreč odločil, da se preizkusi v mladinski konkurenci Mure v nadaljne pol sezone in je tako po polovici prvenstva zapustil naš klub. Do izteka prestopnega roka v članski konkurenci ni za pričakovati posebnih sprememb.

D.Č.