OBČINA ODRANCI

PRIJATELJSKE TEKME: “Neuspela generalka proti Šampionu iz Celja”

ŠRC ODRANCI

Nedelja, 03.03.2019 ob 14.00

Gledalcev: 80

Sodniki: Bukovec Miran (Lendava), Horvat Robert (Lendava), Koren Jožef (Renkovci)

 

Postava Odranci:
Prša, Jerebic, Suhač, Copot, Meznarič, Vok, Lebar, Horvat P., Čuk, Pihler, Vinkovič
Igrali so še:
Kavaš V., Kociper D., Sreš, Horvat B.
TRENER: Franc Cifer
Postava Šampion Celje:
Vunderl, Petek, Ogrinc, Marko, Mandalović, Korošec, Pfeifer, Križnik, Mihalič, Radić, Cimerman
Igrala sta še:
Grobelnik, Peček

ODRANCI – ŠAMPION CELJE 1:4 (1:0)

Strelci: Čuk (15); Petek (61), Korošec (79), Pfeifer (84), Cimerman (87)

Generalka pred nadaljevanjem tretjeligaškega prvenstva je bila tudi prva tekma naše ekipe na domačem stadionu. Tekmo je v za ta čas lepem nedeljskem popoldnevu pospremilo kakih 80 ljubiteljev nogometa. Po prvem delu so bili veliko bolj veseli domači navijači, a je v nadaljevanju naša ekipa preprosto preveč popustila in na generalki ostala poražena. Tekmo so sicer naši fantje dobro odprli in Čuk je sredi 15 minute s strelom na krajšo vratnico poskrbel za vodstvo z 1:0. Že sredi 35.minute pa je Copot storil prekršek v svojem kazenskem prostoru in sodnik Bukovec je pokazal na belo točko. A našo ekipo je pri vodstvu ohranil vratar Prša, ki je ubranil enajstmetrovko Pascalu Petku in vodstvo naše ekipe se je obdržalo do odhoda na odmor.

Nadaljevanje pa je bilo bistveno slabše in Petek je v 61.minuti zadel za izenačenje in se soigralcem odkupil za zapravljen strel z bele točke sredi 1.dela. Precej visokemu porazu pa je botrovalo slabih zadnjih 10 minut, ko so gostje z goli Korošca, Pfeiferja in Cimermana zadeli še trikrat in to predvsem na krilih protinapadov, ter se veselili zmage z 1:4. Predvsem v drugem polčasu je naša ekipa odigrala bistveno slabše kot prvo polovico tekme, za ugodnejši razplet pa je bilo prisotno tudi premalo želje. Tekmo so izpustili poškodovana Legen in Kalamar, Kociper Nino še okreva po operaciji materinega znamenja, Tompa je odsoten že dlje časa. Upajmo, da bo ekipa ta teden še postorila vse potrebno, da bo na nedeljskem derbiju “prava”!

D.Č.