OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: Odranci – Črenšovci

Prva naloga te pomladi je bila dobro opravljena. Članska ekipa je sicer z minimalnih 0:1, a z borbeno predstavo dobila derbi proti Gradu in vknjižila pomembne tri prvenstvene točke, ter s tem dobro začela nadaljevanje tretjeligaškega prvenstva. S tem je tudi s psihološkega vidika naredila kar nekaj, saj zadnje tri predstave na prijateljskih obračunih niso bile v smeri uspeha.

Derbi je za ekipo in čas je za prvi obračun pred domačimi gledalci to pomlad. Nasprotnik bodo sosedje iz Črenšovcev, ki na gostovanje k naši ekipi prihajajo z dodobra premešano zasedbo napram tisti jesenski. Trener Cifer bo v ekipi ponovno pozdravil kaznovanega Patrika Horvata, manjše poškodbe Davida Vinkoviča in Blaža Lebarja bodo zaceljene, kaznovanih zaenkrat ni. Vprašljiva je zgolj še vrnitev Davida Copota, ki se je na treningu pred začetkom prvenstva poškodoval prepono, Tompa Nikola je zaradi poškodbe že dalj časa izven pogona.

Soseda sta se sicer v tej sezoni enkrat že srečala, takrat v Črenšovcih, ko je naša ekipa slavila z goloma Sreša in Kalamarja z 0:2 in začela pohod proti samemu vrhu razpredelnice. Sedaj je čas za drugi dvoboj v tej sezoni, v katerem bo naša ekipa v prvi vrsti poskušala predvsem potrditi storjeno prejšnji konec tedna v Gradu.

Zato Vas dragi obiskovalci v nedeljo, 17.03.2019 ob 15.30 vabimo v športni park Odranci na prvi domači prvenstveni obračun to pomlad. Takoj naslednji teden namreč sledi še druga domača tekma, takrat proti Ljutomeru.

Pari 16.kroga – 16/17.03.19

Ljutomer 16.03.19 ob 15.30
Avto Rajh Ljutomer Radgona
Turnišče 17.03.19 ob 15.30
Turnišče Veržej
Tromejnik 17.03.19 ob 15.30
Tromejnik – Kuzma Hotiza
Velika Polana 17.03.19 ob 15.30
Polana Grad
Odranci 17.03.19 ob 15.30
Odranci Črenšovci