OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: Hotiza – Odranci

Prvenstvo 3.SNL-vzhod se ta konec tedna nadaljuje s tekmami 20.kroga. Za našo ekipo to pomeni novo gostovanje in sicer se bodo fantje še drugič v tej sezoni odpravili na gostovanje k ekipi Hotize. Poleg dveh prvenstvenih obračunov so se z Hotižani enkrat v tej sezoni pomerili še v pokalu MNZ Lendava in enkrat na prijateljskem obračunu pozimi v Lendavi in na vseh dvobojih slavili.

Prav proti Hotizi se je naša ekipa strelsko najbolj izkazala in to ob koncu jesenskega dela, ko je mrežo Hotize zatresla kar 8x in tako jesen končala na vodilni poziciji lige. Sedaj bosta ekipi uradno še tretjič prekrižali moči v tej sezoni, v tokratnem dvoboju pa bo naša ekipa vnovič iskala vse tri točke. Varovanci trenerja Cifra sicer zaenkrat niso tako strelsko prepričljivi. Poraz proti Polani in zmaga s kar veliko napora nad Radgono sta za ekipo, in za boljšo samozavest v nadaljevanju sezone bo potrebno še nekaj dodati. Upajmo, da ne bo poškodb, oz. bo teh čim manj.

Zato vabljeni v nedeljo na Hotizo, kjer bomo skupaj lovili nove tri točke. Žoga s sredine ob 16.30 uri! VABLJENI !!!

Pari 20.kroga – 13/14.04.19

Veržej 13.04.19 ob 16.30
Veržej Radgona
Črenšovci 13.04.19 ob 16.30
Črenšovci Polana
Turnišče 14.04.19 ob 16.30
Turnišče Avto Rajh Ljutomer
Tromejnik 14.04.19 ob 16.30
Tromejnik – Kuzma Grad
Hotiza 14.04.19 ob 16.30
Hotiza Odranci