OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: Odranci – Črenšovci

Našo ekipo in sosede iz Črenšovec čakata v nekaj dneh kar dva neposredna obračuna. A prej se posvetimo temu, prvenstvenemu, ki sledi jutri ob 17.00 v ŠRC Odranci. Soseda bosta torej še tretjič v tej sezoni odmerila moči. Obakrat je bila uspešnejša naša ekipa in upamo, da bo temu tako tudi v tretje.

Sta pa ekipi v zadnjem krogu iztržili povsem drugačna izkupička. Črenšovci so bili poraženi proti Gradu na domačih tleh. Naša ekipa je v izdihljajih tekme je po preobratu domače ekipe zrežirala preobrat za novo zmago, katera pa je terjala precejšen davek. Za razliko od sosedov, ki na gostovanje prihajajo v bolj kot ne polni zasedbi, bo domači trener Cifer zaradi rdečega kartona iz Turnišča pogrešal Aleša Kalamarja, zaradi bonusa rumenih kartonov pa Mateja Voka in Blaža Lebarja. Zato je v domači zasedbi pred jutrišnjim obračunom pričakovati kar nekaj kadrovskih rošad.

Cilj ostaja enak, kot zadnje tekme. Igra zgolj zmaga, ki je zaradi stanja na lestvici bolj kot ne nujna. Morebiti pa je sedaj čas, da se ekipi dokončno poklopijo tudi številne priložnosti, ki so ostale neizkoriščene na zadnjih obračunih. Potem bo finiš prvenstva tudi lažji. Torej jutri ob 17.00 vabljeni v ŠRC Odranci, soseda se bosta pomerila še tretjič to sezono.

Pari 23.kroga – 04/05.05.19

Gornja Radgona 04.05.19 ob 17.00
Radgona Tromejnik – Kuzma
Hotiza 05.05.19 ob 17.00
Hotiza Turnišče
Odranci 05.05.19 ob 17.00
Odranci Črenšovci
Grad 05.05.19 ob 17.00
Grad Veržej
Ljutomer 04.05.19 ob 17.00
Avto Rajh Ljutomer Polana