OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: Avto Rajh Ljutomer – Odranci

Pred nami je sam finiš letošnjega tretjeligaškega prvenstva. Pa za uvod tokratnega napovednika pustimo ob strani teorije, kalkulacije in statistiko.

Naša ekipa bo na zadnjem prvenstvenem gostovanju, drugem v tej sezoni v prleški prestolnici preprosto morala odigrati svojo igro in na ta način priti do željenega rezultata. Varovanci trenerja CIfra so zadnjo nedeljo dokazali tudi to, da je potrebno igrati čisto do konca. Za vztrajnost so bili bogato nagrajeni, sedaj pa je čas, da se storjeno zadnjo nedeljo tudi potrdi.

Naša ekipa je žal morala plačati tudi davek turbulentne zmage nad Polano. Zaradi kartonov bo manjkal Suhač, Meznarič pa je zaradi rdečega kartona z dvema tekmama prepovedi že končal sezono. Toda, koga ni, brez tistega se mora, pravijo in v nedeljo bo temu definitivno tako. Ljutomer je sicer že iz boja za naslov prvaka, a se bori za končno tretje mesto. Čaka nas vsekakor zanimiva tekma, ki bo povrhu vsega za našo ekipo tudi sila pomembna

Zato Vabljeni v nedeljo v Ljutomer, da tako kot na obračunu proti Polani stojimo ob strani naši ekipi in jo bodrimo do željenega uspeha. Žoga s sredine ob 17.30!

Pari predzadnjega 26.kroga – 26.05.19

Grad 26.05.19 ob 17.30
Grad Radgona
Ljutomer 26.05.19 ob 17.30
Avto Rajh Ljutomer Odranci
Velika Polana 26.05.19 ob 17.30
Polana Hotiza
Cven 26.05.19 ob 17.30
Veržej Tromejnik – Kuzma
Črenšovci 26.05.19 ob 17.30
Črenšovci Turnišče