OBČINA ODRANCI

NAPOVEDNIK: Odranci – Avto Rajh Ljutomer

Varovanci trenerja Franca Cifra se bodo v tokratnem sobotnem terminu še tretjič v tej sezoni predstavili domači publiki. Dosedanji dve domači tekmi sta bili za naše fante na domači zelenici uspešni in tudi tokratni cilj je, nadaljevati trend zmag na domačem terenu. Tokrat bodo naši ekipi nasproti stali nogometaši Ljutomera. Slednji sicer trenutno zasedajo trenutno 7.mesto na razpredelnici, a razmerje na razpredelnici na tokratnem obračunu ne bo posebej prišlo do izraza. Ekipi in kluba se iz preteklosti dodobra poznata in medsedbojni obračun bo vnovič “poglavje zase”.

Za našo ekipo je gostovanje pri vodilnih Podvincih. S točko nekako moramo biti zadovoljni, čeprav bi lahko bilo tudi drugače. Zato tokratni obračun proti “prijateljem” iz prleške metropole prinaša še dodaten izziv. V kader se po kazni vnovič vrača steber vezne linije, Matej Vok, nekoliko poškodovan je Dejan Sreš, na stranskem tiru je zaradi poškodbe še naprej Anej Meznarič. Ostalih kaznovanih ali odsotnih v ekipi ni in trenerja Cifer, ter Gostan bosta imela vnovič na razpolago svojo pisano zasedbo varovancev.

Lepo bi bilo, da bi ekipa tudi tokrat osvojila celotni točkovni plen in s tem še naprej ostala v neposrednem boju za sam vrh. V ozadju namreč vrh vse bolj ogroža Šmartno, naša ekipa pa bo s slednjimi moči prekrižala na zadnjo oktobrsko nedeljo.

Še prej pa torej prekmursko-prleški derbi kroga. To soboto ob 15.30 v ŠRC Odranci, zato Vas dragi navijači spet vabimo v domači nogometni hram in skupaj stiskamo pesti za našo ekipo.

#MiSmoOdranci

Pari 7.kroga – 05/06.10.19

Prevalje 05.10.19 ob 18.00
Korotan Prevalje Šampion
Veržej 06.10.19 ob 15.30
Veržej Šmartno 1928
Slovenska Bistrica 05.10.19 ob 15.30
Kety Emmi Bistrica Zreče
Gornja Radgona 05.10.19 ob 15.30
Radgona Videm pri Ptuju
Odranci 05.10.19 ob 15.30
Odranci Avto Rajh Ljutomer
Slovenske Konjice 05.10.19 ob 15.30
Dravinja Podvinci