OBČINA ODRANCI

Še zadnjič to sezono pred domačimi gledalci, vnovič proti Rakičanu

Še predzadnji krog je pred vrati in ekipe v Pomurski ligi bodo šle na poletni odmor. Za ekipami je težak spomladanski del prvenstva, kjer so se hibe iz časov korone dokončno pokazale. Ekipe se vse bolj ubadajo s številnimi poškodbami, odsotnosti je vse več. Prvak je znan, veselijo se ga v taboru Ljutomera, nekaj neznank pa vseeno ostaja.

Naša ekipa si je z zmago proti Polani prejšnjo nedeljo sama sebi skreirala pot do drugega mesta, saj o njem odloča popolnoma sama. Za našo ekipo je težka in mučna pomlad. Že od samega začetka jo spremljajo številne poškodbe, delovne odsotnosti, povrhu vsega še menjava trenerja… A ekipa je strnila zobe in tudi pod vodstvom trenerja Graja, ki je pogumno prevzel ekipo nanizala nekaj dobrih rezultatov.

Sedaj ekipo čaka še zadnja tekma na domači zelenici, kjer se bodo vnovič zoperstavili ekipi Rakičana. Zadnji medsebojni obračun to pomlad je bil napet, slavila pa je naša ekipa. Upamo, da bo tudi tokrat temu tako.

Zato Vas to nedeljo ob 18.00 uri še zadnjič vabimo v ŠRC Odranci in skupaj stiskamo pesti za našo ekipo!!!