OBČINA ODRANCI

Nedeljski dopoldan rezerviran za gostovanje v Rakičanu!

Predzadnji oktoberski vikend prinaša razpored 9.kroga PNL, v katerem bo naša ekipa gostovala. Tokrat v Rakičanu v standardnem nedeljskem terminu dopoldan. Termin, ki marsikomu mogoče na prvo roko najbolj ne ustreza, a se bo za nove točke nasprotniku potrebno zoperstaviti tudi pred “nedeljskim kosilom”.

Za varovanci trenerja Erniša je rutinirana zmaga nad Tromejnikom z 3:0. Zmaga bi lahko bila vnovič višja, a se tudi temu rezultatu ne gleda v zobe. Za razliko od naše ekipe je Rakičan doživel poraz v Gančanih, ki so dve točki uspeli odščipniti tudi naši ekipi.

Naši igralci vseskozi poudarjajo, da gremo “tekmo po tekmo”. Vsaka tekma in nasprotnik je epizoda zase, vsaka napaka ali predhodno prepričanje v uspeh je lahko hitro in vzgojno kaznovano. Tudi tokrat bo potrebno v obračun s popolno zbranostjo in jasnim ciljem, da igra samo zmaga.

Vabimo vas torej to nedeljo, 22.10.2023 ob 10.30 uri v Rakičan! Kosilo bo tokrat nekoliko počakalo… Se vidimo!